Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co jsme nevydali

Co jsme nevydali aneb Neuskutečněné projekty

Kromě toho, co se podařilo uskutečnit a spáchat, bylo v plánu ještě mnoho dalších věcí, publikací a podniků, které se nikdy nepodařilo uskutečnit. Tady je jejich malá ochutnávka a připomínka:

  • Druhý díl Knihovničky Divocha měl pod názvem Divošská Stínadla zmapovat velkou hru v uličkách Brna, kterou jsme uspořádali na podzim 1995...
  • Na jaře roku 1995 (původně v období od 21. dubna do 1. května, ale byla prodloužena) byla po dobu několika týdnů pořádána za okny klubovny na Kopečné ulici výstavka asi 7 oblíbených hlavolamů, ovšem minikatalog Ježků v kleci nikdy nevyšel!
  • Nálepku č. 21 s motivem Českého krasu připravil Milan, ale další v sérii nikdy nedokončil, byť byl rozhodnut o těchto tématech: petrovské uličky, pozdrav Chipsy, písnička Jarní tóny a Vánoční nadílka. Mezi další náměty patřily: šprtec, fotbálky v oboře, klubovní oběžník GlenYan, časopis Divoch, Stínadelské bratrstvo, výpravy do neznáma, podzemí, indiánský stan týpí, telefunken, písnička Nikam nespěchám. Nakonec třetí desítku klubovních nálepek pro mladší generaci Divochů nakreslil Čiki!
  • Soubor pravidel a úkolů do Nováčkovské stezky připravoval k vydání Milan, ale samostatně nikdy nevyšel!

Autor článku: Milan (12.12.2012)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář